KSENIJA MRKELA JOŠ JEDNOM POTVRDILA DA JE PRAVI SPORTSKI BISER Atletičari Dinama uspešni na najmasovnijem prvenstvu Srbije ove godine! FOTO

15:07

19.06.2023

printscreen/ig

U nedelju je u Kraljevu održano Prvenstvo Srbije za mlađe pionire. Najmasovnije prvenstvo Srbije ove godine organizovano je na prelepom atletskom stadionu pored reke Ibra.

Atletski klub „Dinamo“ je i pored izuzetnih kriterijuma za nastup na ovom takmičenju nastupio sa 6 atletičara koji su ispunili kriterijume.

Da Pančevo ima još jedan pravi sportski biser potvrdila je Ksenija Mrkela koja je pobedila u trci na 800m i tako odbranila titulu osvojenu prošle godine. Jako teška trka, možda jedna od najtežih u njenoj karijeri. Trku je završila vremenom 2:22,59.

Druga medalja AK „Dinamo“ Pančevo je u bacanju kugle. Srebrnu medalju je osvojila Leonarda Nistora.

DOMINACIJA PLIVAČKOG KLUBA DINAMO: Slobodan Stančul i Kosta Mirković na pobedničkom postolju! Dragan Jovanović iz Sparte osvojio srebro VIDEO

VELIKI USPEH PANČEVAČKE SPARTE: Pet takmičara osvojilo 7 medalja