DŽUDISTI TAMIŠA OSVOJILI 5 MEDALJA NA PRVENSTVU SRBIJE Pančevci se iz Beograda vratili sa dva zlata, srebrom i dve bronze! FOTO

19:41

21.10.2023

Privatna arhiva

Na Prvenstvu Srbije za mlađe kadete koje je održano u Beogradu džudisti Tamiša osvojili su 5 medalja.

Zlatom su se okitile Jana Cvetković i Natalija Strigić, dok je srebrna emdalja pripala Petru Novakoviću. Bronzane medalje osvojili su Milena Sekulović i Filip Ćirić.

U ukupnom plasmanu Tamiš je podelio prvo meso na tabeli sa ekipom ODZK Proleter iz Zrenjanina sa ukupnom osvojenih 26 bodova.

(Pančevac/G.J.)

DŽUDO KLUB TAMIŠ ORGANIZOVAO JOŠ JEDAN VELIKI TURNIR Ugostili 650 džudista iz Srbije i inostranstva! Nakon borbi bilo je vremena i za druženje! FOTO

RASTKO ANĐELOVIĆ IZ KAČAREVA NOVA DŽUDO ZVEZDA: Mladi džudista osvojio šampionsku titulu na prvenstvu Srbije za seniore