DINAMO USPEŠNO ZAVRŠIO JESENJU SEZONU Pančevački fudbaleri dočekaće prolećni deo prventsva na 6. mestu sa 24 boda

14:42

19.11.2023

Utakmicama 15. kola završena je jesenja sezona u Srpskoj ligi-grupa Vojvodina. Dinamo je u Zrenjaninu protiv Radničkog odigrao 1:1 i spokojno može otići na zimski odmor.

Domaćini su posle jednog kontranapada poveli u prvom poluvremenu, da bi konačan rezultat postavio Bojić u 69. minutu.

Dinamo će prolećni deo prventsva dočekati na 6. mestu sa 24 boda i učinkom od 7 pobeda, tri nerešena rezultata i 5 poraza.

Stručni štab i rukovodstvo kluba mogu biti zadovoljni, ako se zna da se ova mlada ekipa u prošloj sezoni borila za opstanak u ligi. Iskusniji su za jednu sezonu, tim je konsolidovan i trenutno je Dinamo stabilan srpskoligaš koji je prošlog meseca igrao i šesnaestinu finala KUP-a Srbije protiv Voždovca.

Jesenji prvak Srpske lige-grupa Vojvodina je Sloven iz Rume sa 33 boda, a prate ga Železničar iz Inđije sa 29, Kikinda i Kabel sa 27 bodova i između ovih ekipa treba i tražiti novog prvoligaša.

(Pančevac/G.J.)

DINAMO HRABRO IZDRŽAO POLA SATA, ALI VOŽDOVAC SLAVIO SA 5-0: Iskustvo i kvalitet presudili na Kup utakmici

VELIKA POBEDA PROTIV FAVORITA IZ NOVIH BANOVACA FK Dinamo1945 – FK Omladinac 1:0! FOTO I VIDEO