BOD ZA ŽELEZNIČAR Pančevci odigrali remi sa FK IMT u Beogradu

21:30

29.03.2024

Milan Šupica

U 27. kolu Super lige IMT i Železničar odigrali su u Beogradu meč bez pobednika 1:1 (0:0).

U prvih 45 minuta igre domaćin je bio bolji, ali golman Pančevaca Mijatović bio je na visini zadatka i uspeo je da sačuva svoj gol. U drugom poluvremenu zaigrali su Pančevci mnogo bolje, nekoliko puta su i zapretili, a poveli su u 82. minutu kada je Romanić proigrao Đorđevića koji je uspeo da pogodi mrežu domaćina.

Ipak slavlje Železniačara nije dugo trajalo, jer je IMT u 88. minutu preko Lutovca koji se najbolje snašao u jednoj gužvi u šesnaestercu uspeo da izjednači rezultat.

Železničar je ostao na pretposlednjem mestu na tabeli sa 23 boda koliko ima i 14-plasirani Radnički iz Niša sa utakmicom manje. Ono što je dobro pančevačka ekipa u narednih nedelju dana dve utakmice odigraće pred svojim navijačima.

(Pančevac/G.J.)

MOMCI, SAMO HRABRO! Dobrašinović pred duel sa IMT: Prva finalna utakmica

ŽELEZNIČAR DOŠAO DO POBEDE U PRIJATELJSKOJ UTAKMICI Pančevci sa novim trenerom savladali FK Voždovac