FUDBALERI DINAMA SRUŠILI KULU Pančevci savladali domaći Hajduk sa 1:0! Ovom pobedom probili su se u sam vrh tabele!

19:25

17.09.2023

printscreen/yt: FSV

U 6. kolu Srpske lige-grupa Vojvodina Dinamo je u Kuli pobedio domaći Hajduk 1912 sa 1:0 (1:0).

Pobedonosni gol vredan tri boda postigao je Darko Lunc u 15. minutu. Pančevačka ekipa ovom poberdom probila se u sam vrh tabele i sada se nalazi na 3. mestu sa samo jednim bodom manje od vodećeg Železničara iz Inđije.

U 6. kolu Vojvođanske lige-grupa Istok klubovi iz našeg grada bili su veoma uspešni. Borac je u Starčevu pobedio Rusandu iz Melenaca sa 4:2,a interesnatno je da su svi golovi postignuti u drugom poluvremenu. Mladost iz Omoljice bila je ubedljiva u Ruskom Selu gde je savladala domaću Crvenu Zvezdu sa 4:0.

(Pančevac/G.J.)

PORAZ DINAMA, PRVE POBEDE BORCA I MLADOSTI Pančevci izgubili u Bečeju, sada su 10. na tabeli!

VELIKA POBEDA PROTIV FAVORITA IZ NOVIH BANOVACA FK Dinamo1945 – FK Omladinac 1:0! FOTO I VIDEO