PANČEVCI SE OKITILI SA ČETIRI MEDALJE U VIŠEGRADU Karatisti Dinama osvoji zlato, srebro i dve bronze na međunarodnom turniru!

11:16

25.05.2023

printscreen/RTV Pančevo

Takmičari Karate kluba Dinamo učestvovali su na međunarodnom turniru u Višegradu.

Najbolji rezultat ostvario je senior Nikola Ivanović koji je u glavnoj Open kategoriji osvoji srebrnu medalju. Posle dve odlične pobede poražen je tek u finalu od daleko iskusnijeg reprezentativca Vukovića.

Srebrnu medalju osvojio je Vanja Čekerevac, junior u kategoriji minus 68 kilograma.

Bronzane medalje osvojili su juniori Antonije Ćulibrk u kategoriji minus 61 kilogram i Ognjen Čekerevac u kategoriji minus 68 kilogram.

BORBA ZA TREĆE MESTO GOTOVA POSLE SAMO DVE UTAKMICE: Rukometaši Metaloplastike slavili i u Pančevu, Dinamo na kraju sezone četvrti! FOTO

ATLETIČARI TAMIŠA USPEŠNI NA DRŽAVNOM PRVENSTVU Pančevci Sara i Veljko došli do bronzane medalje u Sremskoj Mitrovici!