NOVAK BOGDANOVIĆ IZ DŽK TAMIŠ PRVAK DRŽAVE: Pančevački džudisti uspešni na Prvenstvu Srbije

09:54

01.10.2023

Pančevac
Na Prvenstvu Srbije džudisti „Tamiša” osvojili su 5 medalja i u ukupnom plasmanu zauzeli su 2. mesto, što je izuzetan uspeh za klub koji postoji tek 4 godine.
Najuspešnija  je Crvena Zvezda sa 7 odličja, a koja je imala 16 učesnika i sami tim je i uspeh Pančevaca još veći. Zlatnu medalju osvojio je Novak Bogdanović, dok su vicešampioni države postali Natalija Novaković i Divna Milanović.

Pančevac

Bronzanu medalju osvojili su Novak Nedeljković i Katarina Kesin. Ovog puta manjak koncentracije i sportske sreće imali su Danina Nikolić i David Mamojka koji su zauzeli 5. mesto.

Pančevac

Nema sumnje da dobar rad na treninzima i česti međunarodni turniri na kojima učestvuju već daju izuztne rezultate i da će se tek čuti za ove mlade džudiste iz našeg grada.