PANČEVCI MOGU DA BUDU PONOSNI Naša sugrađanka Anja Crevar osvojila srebrnu medalju na Svetskom kupu u Budimpešti!

12:12

22.10.2023

OKS

Najbolja srpska plivačica Anja Crevar je na Svetskom kupu u Budimpešti osvojila srebrnu medalju u disciplini 400 metara mešovito sa vremenom 4:43,83.

Najbrža je bila Mađarica Bolagrka Kapaš – 4.43,14. Treća je na cilj stigla druga mađarska reprezentativka, Džekl Vivijen – 4.45,95.

Anja je ove godine bila već na prvom mitingu u Berlinu, gde je osvojila šesto mesto na 200 mešovito i osmo na 200 delfin.

(Pančevac/RTV Pančevo)

PANČEVAČKA PLIVAČICA USPEŠNA U BERLINU Anja Crevar osvojila 6. i 8. mesto u finalnim trkama na Svetskom kupu!

ANJA CREVAR OSVOJILA DVE SREBRNE MEDALJE NA EVROPSKOM PRVENSTVU! Pančevka postavila novi nacionalni rekord za devojke u apsolutnoj konkurenciji