PANČEVCI USPEŠNI U NOVOM SADU Džudisti Dinama na 7. turniru Vojvodina 2023 za mlađe uzraste osvojili 4 medalje!

14:49

20.11.2023

U Novom Sadu u hali OŠ Prva vojvođanska brigada u organizaciji DžK Vojvodina, održan je 7. Turnir “Vojvodina 2023” za mlađe uzraste. DžK Dinamo predstavljalo je 8 takmičara koji su osvojili 4 medalje: 3 srebrne, jednu bronzanu, kao i jedno peto mesto.

Učestvovalo je 389 takmičara iz 43 kluba iz BiH, Crne Gore, Hrvatske, Rumunije, Slovenije i domaćina Srbije.

Srebrne medalje u kategoriji stariji poletarci i poletarke U-10 osvojili su Vukašin Bačević (-28 kg), Hristina Dimitrijevski (-31 kg) i Staša Simanić (-43 kg), dok je bronzana pripala jEleni  Mladenović (-25 kg).