TROFEJ BARA Karatisti Mateja Stepanov i Vanja Čekerevac okitili se medaljama!

Lazar Nikolić i debitant Uroš Nenadić doneli su srebro iz Čačka.

12:30

30.11.2023

Četvorica takmičara Karate kluba Dinamo iz Pančeva učestvovala su na Međunarodnom turniru u karateu „Trofej Bara” održanom u  Baru.

Zlatnom medaljom se okitio junior Mateja Stepanov koji se takmičio u kategoriji do 61 kg, dok je bronza pripala junioru Vanji Čekerevac u kategoriji do 68 kg. Na turniru su učestvovali još: Miloš Milutinović i Antonije Ćulibrk koji su ovoga puta ostali bez trofeja.

U isto vreme, najmlađi takmičari Dinama nadmetali su se na Kupu Srbije za poletarce, pionire i nade koji je održan u Čačku. Srebrom su se okitili Lazar Nikolić, nada, u kategoriji do 50 kg i debitant Uroš Nenadić, koji je takođe ostvario dve pobede. Vuk Vorkapić, osvojio je bronzane medalje u katama pojedinačno i u borbama u kategoriji do 45 kg.

(Pančevac/RTV Pančevo)

PANČEVCI USPEŠNI U ČAČKU Karatisti Mladosti na Kupu Srbije osvojili bronzanu medalju FOTO

PANČEVAČKI KARATISTI OSVOJILI ČETIRI MEDALJE NA TURNIRU „ARENA 2023“ Impresivan nastup Ive Rakić, Andreja Zakića i ekipe mladih takmičara FOTO