UBEDLJIVA POBEDA FUDBALERA ŽELEZNIČARA

Pančevci slavili 6:0 protiv Lehije iz Poljske u drugoj prijateljskoj utakmici na Kipru

19:31

21.01.2024

Printscreen/Instagram: fk_zeleznicar_pancevo

U drugoj prijateljskoj utakmici na Kipru fudbaleri Železničara pobedili su tim Lehije iz Poljske 6:0.

Premlad protivnik nije bio veliki izazov, ali zato u sredu sledi meč sa ekipom Mladosti iz Lučana, što će već biti bolja prilika za proveru ekipe.

Golove za Železničar u današnjem meču postigli su: Obradović u 36, Romanić u 43, Zuvić u 47, Čižik u 66, Ivić u 78. i 92.minutu.

Izabranici Nenada Mijailovića pružili su odličnu igru, međutim protivnik nije bio na nivou ekipe iz Pančeva. Razlika u kvalitetu viđena je naročito u drugom poluvremenu. U svakom slučaju ekipa je bar sprovela u delo sve što je Mijailović tražio.

(Pančevac/RTV Pančevo)

FUDBALERIMA ŽELEZNIČARA PRIJA KIPAR Pančevci u prijateljskoj utakmici savladali domaćina