PANČECI USPEŠNI NA VOJVOĐANSKOM PRVENSTVU Džudisti Tamiša osvojili 5 medalja

08:37

04.02.2024

Privatna arhiva

Na vojvođanskom prvenstvu za kadete koje je održano u Stepanovićevu džudisti „Tamiša” osvojili su čak 5 medalja. i u ukpnom plasmanu klub je zauzeo drugo mesto.

Zlatnim odličjima okitili su se Petar Novaković, Mara Rašić i Natalija Strigić, a bronzane medalje osvojili su Kristina Krstić i Filip Ćirić.

DŽK TamišPrivatna arhiva

Ovaj odličan rezultat mladim džudistima „Tamiša” omogućiće takmičenje sledećeg vikenda na prvenstvu Srbije gde će odmeriti snage sa svojim najboljim vršnjacima u državi. U klubu se očekuju nove medalje, ali jedno je sigurno-za budućnost džudoa u našem gradu ne treba brinuti.