DŽUDO KLUB TAMIŠ BOGATIJI ZA DVE MEDALJE

Pančevačke džudistkinje Milena Sekulović i Natalija Strigić posle uzbudljivih borbi stigle do bronzanih odličja

12:00

21.01.2024

Privatna arhiva

Džudo klub „Tamiš” nastavlja i u novoj godini uspešan niz osvajanja medalja na međunarodnim takmičenjima. Ovog vIkenda u Hrvatskoj je održan OPEN Zagreba, a naš klub imao je 4 predstavnika.

Ovog puta devojke su bile bolje i osvojile su dve bronzane medalje. Na pobedničko postolje popele su se Milena Sekulović i Natalija Strigić koje su posle uzbudljivih borbi stigle do bronzanih odličja.

Manje uspeha imali su Vasilije Stajčić i Filip Ćirić koji su učešće na turniru završili ranije nego što se očekivalo.

Ekipu je predvodio trener Dušan Pavić i u klubu očekuju da će ova sezona biti još uspešnija od prošle, a da prve medalje u ovog godini to i nagoveštavaju.

(Pančevac/G.J.)

DŽUDISTKINJE TAMIŠA TREĆE U DRŽAVI: Održana Superliga Srbije u džudou

PANČEVCI USPEŠNI U NOVOM SADU Džudisti Dinama na 7. turniru Vojvodina 2023 za mlađe uzraste osvojili 4 medalje!