POZLATILA SE OŠ BRANKO RADIČEVIĆ Pavle Radivojević iz Beča doneo 2 zlatne medalje

09:18

27.02.2024

FB/OŠ Branko Radičević

Pavle Radivojević, učenik OŠ Branko Radičević u Pančevu,  osvojio je prvo mesto na međunarodnom turniru u džudou u Beču.

Naime, u Beču je 24. i 25. feruara 2. održan međjunarodni turnir na kome je učestvovalo 20 zemalja i 90 klubova sa 695 takmičara.

Čast da bude deo ovog spektakla imao je i klub „Mija&Zorka“, sa pojačanjem i drobrim drugarom Pavletom Radivojevićem iz Pančeva.

Matej Nemet nastupao je u dve uzrasne kategorije, u starijoj uzrasnoj kategoriji osvojio je 1. mesto i zlatnu medalju, dok je u njegovoj uzrasnoj kategoriji osvojio 2. mesto i srebrnu medalju. Aleksandar Štajnfeld zauze je 1. mesto u svojoj uzrasnoj kategoriji. Pavle Radivojević je u svojoj i starijoj uzrasnoj kategoriji osvojio 1. mesto i dve zlatne medalje, dok je jedini ženski predstavnik Antea Nemet osvojila 3. mesto i bronzanu medalju u svojoj uzrasnoj kategoriji.

Klub je na ovom veoma jakom internacionalnom turniru zauzeo visoko 4. mesto.

Ekipu na ovom takmičenju predvodio je Slavko Bašić.

32. MEMORIJAL ANTE LAMBAŠA Plivači Vladimir Blagić i Stančul Slobodan okitili se zlatnim medaljama