DŽIVDŽAN MITING Dinamovi najmlađi plivači osvojili 15 medalja

08:56

04.03.2024

PK Dinamo

Na Dživdžan miting mladih plivača za vikend na Vračaru PK Dinamo predstavljalo je 20 plivača, a osvojeno je 15 medalja. Ujedno  PK Dinamo je zauzeo drugo mesto u ekipnom plasmanu.

Luka Geratović osvojio je 2 srebrne medalje na 25 metara sa daskicama i 25 metara kraul.

Jelisaveta Lazić osvojila je zlatnu medalju na 25 metara prsnim stilom i tri  srebrne na 25 metara delfin, leđnim i kraul stilom.

Martin Husarik  osvojio je zlatnu medalju na 50 metara delfin.

Milutin Jocić  srebrnu i  bronzanu u disciplinama 50m leđno i 50m kraul.

Miloš Pantić  zlato na 50m leđno i 1 bronzu na 50m kraul.

Mila Matić srebrnu medalju na 50m prsno i  bronzu na 50m leđno.

Marija Veličković bronzanu medalju u disciplini 50m ledjno.

Štafeta PK Dinamo u sastavu Sanja Matić, Uroš Nikolić, Miloš Pantić  i Damjan Milosavljev , osvojila je 2. mesto u disciplini 4×25 mešovito u miks kategoriji.

Takođe, u kategoriji B, za najbolju plivačicu proglašena je Dinamova takmičarka Jelisavta Lazić.