AUSTRALAC JAČI OD ĐEREA Srpski teniser izgubio posle borbe u tri seta od Aleksa de Minora u drugom kolu Hertogenboša!

17:37

15.06.2023

Printscreen/Instagram: tenis_srb

Srpski teniser Laslo Đere izgubio je u 2. kolu Hertogenboša od Aleksa de Minora sa 6:1, 6:7(5), 6:3.

Loše je 60. igrač na ATP listi počeo meč, protivnik je to iskoristio i dobio prvi set posle 26 minuta igre.

Ipak, nije to pokolebalo Đerea koji je drugi segment meča u kome je on imao jedinu brejk priliku okončao u taj-brejku.

U prva dva gema odlučujućeg seta viđeno je ukupno pet prilika za brejk, ali oba tenisera su uspela da sačuvaju servis. Ključni momenat meča bio je šest gem kada je Australijanac napravio brejk i stečenu prednost sačuvao.

De Minor će u četvrtfinlu igrati protiv Holanđanina Talona Grikspura koji je postavljen za šestog nosioca.

(Pančevac/Novosti)

ĐERE U DRUGOM KRUGU TURNIRA U HOLANDIJI Slavio ubedljivo protiv LITVANCA! Čeka ga Aleksa De Minor

LASLO ĐERE ZAVRŠIO UČEŠĆE NA TURNIRU U RIMU Kasper Rud prejak za srpskog igrača! Došao do pobede posle 70 minuta igre!