RUKOMETAŠI DINAMA UBEDLJIVI U BANATSKOM DERBIJU Pančevci opravdali ulogu favorita i savladali ekipu Proletera iz Zrenjanina

07:36

24.09.2023

Printscreen/IG/rukometni_klub_dinamo_pancevo

U zaostaloj utakmici 2. kola Arkus lige rukometaši Dinama savladali su na domaćem terenu Proleter iz Zrenjanina sa 37-22, poluvreme 19-12. Od samog početka Pančevci su opravdali ulogu favorita na ovom meču i već u 8. minutu su imali prednost od 5 golova razlike (6-1). Do kraja poluvremena Dinamo je stigao do 19-12, a nije popuštao ni u nastavku meča, tako da su Zrenjaninci pretrpeli i treći ubedljiv poraz na ovogodišnjem toku prvenstva. Kod Dinama najefikasniji je bio Marko Perović sa 8 golova, a istakao se i Boris Dornej sa 6 pogodaka iz isto toliko šuteva.