DINAMO PORAŽEN OD VOLENDAMA: Rukometaši izgubili na domaćem terenu, revanš meč za nedelju dana u Holandiji

20:21

14.10.2023

Pixabay
U 2. kolu EHF Kupa rukometaši Dinama izgubili su na domaćem terenu od holandskog Volendama sa 33-30 (15-16).
Pančevci su bili bolji rival tokom većeg dela prvog poluvremena. U jednom trenutku imali su i prednost od 5 golova razlike (13-8), ali su naglo popustili i dozvolili su gostima da na odmor odu sa golom viška. U nastavku meča pančevačka ekipa bila je bez prave ideje u napadu, a nedovoljno čvrsta u odbrani, što je Volendam znalački koristio i iz minuta u minut je sticao sve veću prednost. U 52. minutu vodio je sa 31-23.
Do kraja utakmice Dinamo je ipak uspeo da se izbori sa častan poraz od tri gola razlike koju će pokušati da nadoknadi u revanš meču za nedelju dana u Holandiji.