TRI MEDALJE ZA DANICU Pančevka šampionka Srbije!

Plivačica Dinama postala je šampionka Srbije u disciplini 200 m leđno, srebro je zaradila na 100 m mešovito, a bronzanu medalju je osvojila posle nadmetanja na 100 m leđno

11:34

05.12.2023

printscreen/ig: sportskisavezpancevo

U Novom Sadu održano Prvenstvo Srbije u plivanju, u konkurenciji kadeta, na kome su Plivački klub Dinamo predstavljali: Sara Bokun, Danica Divljak, Danica Konstantinov, Ognjen Mitić, Magdalena Pantić, Andrea Ratković i Lazar Stančul.

Najuspešnija je bila Danica Konstantinov. Ova talentovana plivačica je uspela da se okiti sa tri odličja, pa je tako samo potvrdila da spada u red najperspiktivnijih takmičarki u našoj zemlji.

Šampionka Srbije postala je u disciplini 200 m leđno, srebro je zaradila na 100 m mešovito, a bronzanu medalju je osvojila posle nadmetanja na 100 m leđno.

VELIKI USPEH PLIVAČA SPARTE: Osvojili čak 35 medalja na takmičenju Zimski Masters Prvenstvo Srbije 2023

PLIVAČI DINAMA OSVOJILI 105 MEDALJA NA PLIVAČKOM MITINGU U velikoj konkrenciji došli do čak 57 zlatnih odličja na Kupu Pančeva!