POBEDA „OPOVA 99“: Košarkaši okončali prvenstvo trijumfom

13:02

08.04.2024

Glas Opova

Pobedom nad Omladincom iz Novih Banovaca 79:76 (18:27; 18:23; 20:17; 23:9), košarkaši „Opova 99“ su aktuelno prvenstvo Druge međuregionalne KSV lige zatvorili pobedom, javlja Glas Opova.

Prvi deo utakmice nije nagoveštavao pobedu domaćih košarkaša. Gosti iz Novih Banovaca su bili bolji rival i vodili na poluvremenu 36:50. Opovčani su u trećoj četvrtini blago umanjili tu prednost na 11 poena zaostatka, a onda u poslednjoj deonici utakmice, odličnom odbranom potpuno preokrenuli rezultat, dozvolivši protivniku da postigne samo devet poena.

Narednog vikenda se igra poslednje 22. kolo, međutim, kako su Opovčani sa Dinamom odigrali meč unapred, za njih je prvenstvo završeno. Od rezultat poslednjeg kola zavisiće i konačan plasman „Opova 99“.

(Pančevac/Glas Opova)

LAV OSVOJIO BRONZU: Odličan rezultat AK „Panonija“ na Prolećnom prvenstvu Beograda

NOVI USPESI SD „PANČEVO 1813“: Ognjen je prvi, a Ana druga puškom, Petra druga pištoljem