
Veliki uspeh prvaka iz Skorenovca na “Pažljivkovoj smotri”

Najmlađi sugrađani iz Osnovne škole “Žarko Zrenjanin” iz Skorenovca ostvarili su izvanredan uspeh i osvojili drugo mesto na ovogodišnjoj republičkoj “Pažljivkovoj smotri”, koja je održana 10. juna u Kragujevcu.
Učenici prvog razreda – Vamoš Sofia, Đuris Dominik, Erdeš Noel i Čoti Ervin – predstavljali su svoju školu i opštinu Kovin na ovom prestižnom takmičenju iz oblasti saobraćajnog vaspitanja.
Do ovog velikog uspeha vodio ih je niz sjajnih rezultata: prvo mesto na opštinskoj smotri, a potom i prvo mesto na okružnoj smotri Južnog Banata. U Kragujevcu su, u konkurenciji najboljih ekipa iz cele Srbije, još jednom pokazali zavidan nivo znanja u poznavanju pravila za bezbedno učešće dece u saobraćaju,odgovornost i timski duh.
Učenike je na ovom putu pratila njihova učiteljica, Krničan Nađ Magdolna, koja je pružila deci veliku podršku i trud.
(Pančevac/Pančevoinfo)