CRVENA ZVEZDA BEZ MILOSTI Crveno-beli savladali Čukarički sa 4:0 i novi rekord!

19:34

30.04.2023

printscreen/ig: vestizvezdine

Fudbaleri Crvene zvezde savldali su Čukarički u utakmici 33. kola Superlige Srbije rezultatom 4:0

Golove su postigli Kanva u 6., Rakonjac u 19., Mitrović u 79. minutu i Spajić u 90. minutu.

Crvena zvezda je obezbedila šestu uzastopnu titulu i ubedljivo je prva na tabeli sa 89 bodova

Sa druge strane Čukarički je na trećem mestu sa 65 i bori se za drugu poziciju koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Zvezda je ovom pobedom oborila klupski rekord sa 58 utakmica bez poraza u nizu.

Crvena zvezda imala je seriju od 57 utakmica od 14. oktobra 2017. do 20. aprila 2019, a sadašnja traje od jeseni 2021, posle poraza u Surdulici od Radnika.

(Pančevac/Kurir)

BEZ GOLOVA NA STADIONU BEZ PUBLIKE 170. večiti derbi Crvene zvezde i Partizana prošao bez pobednika!

VEČITI DERBI BEZ PUBLIKE! Zbog nereda na utakmici sa Čukaričkim odlukom Disciplinske komisije FSS stadion Partizana je suspendovan!