DŽUDISTI JEDINSTVA USPEŠNI NA MEĐUNARODNOM TURNIRU CRVENA ZVEZDA KUP Anđelović, Čigoja i Glozik iz Kačareva osvojili sva tri odličja!

10:39

28.09.2023

DžK Jedinstvo Kačarevo

Ilija Anđelović, Radan Čigoja i Ivan Glozik, džudisti Jedinstva iz Kačareva učestvovali su na Međunarodnom turniru „Crvena zvezda kup“ u S.C. Šumice u Beogradu i osvojili tri medalje.

Ilija Anđelović je osvojio zlatno, Radan Čigoja srebro, a Ivan Glozik bronzu. Emilija Ilić je zauzela peto mesto, a Petar Ranevski je ostao bez plasmana ali je lepo radio.

Na turniru je učestvovalo oko 500 takmičara iz Rumunije, Mađarske, Bosne i Srbije.

(Pančevac)

PANČEVCI BOLJI OD CRVENE ZVEZDE Rukometaši Dinama u velikoj borbi na gostujućem terenu savladali crveno-bele 26:21! FOTO

SJAJNI BADMINTAŠI SRBIJE DONELI DVA ODLIČJA IZ ZAGREBA Odmerili snage sa 200 svojih vršnjaka iz Evrope i Azije! FOTO