RUKOMETAŠI DINAMA UBEDLJIVI U KRAGUJEVCU: Pančevci pobedili Radnički 35:29

09:57

08.10.2023

Pixabay

U 5. kolu ARKUS lige rukometaši Dinama pobedili su u Kragujevcu domaći Radnički sa 35-29, poluvreme 15-14.

Domaći rukometaši ravnopravan protivnik bili su samo u prvom poluvremenu kada se na odmor otišlo sa golom prednosti za Pančevce.

U drugom poluvremenu Dinamo je zaigrao mnogo efikasnije u napadu i već u 45. minutu stekao je nedostižnu prednost od 4 gola i do kraja meča ta razlika se samo povećavala.

Najzaslužniji sa novi trijumf je Marko Perović, koji je postigao 12 golova iz 14 pokušaja.

Nakon ovog kola Dinamo je 3. na tabeli sa 8 osvojenih bodova i učinkom od 4 pobede i jednim porazom.

KOŠARKAŠI TAMIŠA I DALJE BEZ POBEDE: Pančevci na domaćem terenu izgubili od Čačka 86:91