PANČEVCI DOMINIRALI: Rukometaši Dinama pobedili Crvenu zvezdu 28:22

08:56

17.12.2023

Pixabay

U derbiju 14. kola Super lige rukometaši Dinama pobedili su Crvenu zvezdu sa 28:22, na poluvremenu 16:8.

Mnogo se očekivalo od ovog duela, ali je derbi ostao samo na papiru, jer su Pančevci dominirali tokom celog meča. Dinamo je najubedljivije vođstvo stekao na kraju prvog poluvremena, kada je posle serije od 4:0 stigao do 16:8. U nastavku utakmice Beograđani su pokušavali da se vrate u meč, smanjili su prednost domaćih na samo 2 gola (20:18), ali su Pančevci još jednom dodali gas i napravili seriju od 7:1, a pobednik je odlučen mnogo pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Dinamo je posle ovog kola na 4. mestu na tabeli sa 20 bodova i utakmicom manje od Partizana, koji je 3. sa 21 bodom.