KOŠARKAŠI TAMIŠA PALI U ZAVRŠNICI: Pančevci izgubili na domaćem terenu od OKK Beograd

21:29

20.01.2024

Pančevac

U 18. kolu Košarkaške lige Srbije Tamiš je u Pančevu izgubio od OKK Beograda sa 85-89, po četvrtinama 28-11, 21-22, 22-33, 14-23.

Započeli su domaći košarkaši ovaj meč izuzetno dobro i zahvaljujući atraktivnoj igri u napadu i čvrstoj odbrani sticali sve veću razliku. Već posle prvih deset minuta imali su čak 17 koševa viška, da bi na odmor otišli sa prednošću od 16 koševa.

Pančevac

Međutim, mladi košarkaši OKK Beograda nisu se predavali i zaigrali su u nastavku meča mnogo bolje i prednost domaćina se topila. U samoj završnici bolje su se snašli gosti, a posebno se istakao jedan od najmlađih, Marko Vukčević, koji je preuzeo odgovornost i postigao je 8 poslednjih koševa, a ukupno je ubacio 32 koša. Treba zapamtiti ovo ime, ali i reći da je on i još nekoliko igrača gostiju iz košarkaške škole Mega Vizure.

Kod Tamiša najefiksniji su bili Čupković i Andrjus sa po 21. košem. Nakon ovog poraza Tamiš je u opasnoj zoni ispadanja sa učinkom od 5 pobeda i 13 poraza.

KOŠARKAŠIMA TAMIŠA NEOPHODNA POBEDA: Večeras važna utakmica protiv OKK Beograd