VANJA ROGLIĆ DONELA SREBRO U PANČEVO: Kadetkinja Karate kluba Pančevo osvojila srebrnu medalju na Prvenstvu Vojvodine

11:07

10.10.2023

kk pancevo

Vanja Roglić, kadetkinja Karate kluba Pančevo iz Pančeva osvojila je srebrnu medalju na Prvenstvu Vojvodine koje je održano u Novom Bečeju u organizaciji Karate saveza Vojvodine.

Kadetkinja Vanja Roglić bila je i jedina predstavnica kluba na ovom takmičenju, a osvojila je srebrnu medalju u kategoriji +61 kg 2009. godište i plasirala se na Prvenstvo Srbije koje će biti održano idućeg vikenda u Beogradu.

„Zadovoljan sam osvojenom medaljom. KK Pančevo radi sa decom do 14 godina i ne primamo starije. Ipak, omogućavamo nastavak treniranja i takmičenja našim članovima koji žele da nastave sa treniranjem u našem klubu kao što je slučaj sa kadetkinjom Vanjom Roglić“, rekao je trener Dragan Vukelić.

31. SEDNICA SKUPŠTINE GRADA PANČEVA Stevanović o rebalansu budžeta: I dalje beležimo istorijske rezultate, budžet Grada je prešao iznos od 8 milijardi dinara! FOTO