PANČEVCI NIŽU USPEHE Karatisti KK Mladost uspešni na Kupu Borca i Kupu Šampiona

16:15

05.02.2024

KK Mladost

Karatisti Mladosti su nastupili na dva veoma kvalitetna međunarodna turnira.
Prvo su u Petrovaradinu nastupili na Kupu Borca, gde se takmičilo oko 350 takmičara iz 3 zemlje, a potom u Banji Koviljači na Kupu šampiona.

Na Kupu Borca ekipa kadetkinja je u borbama u sastavu Iva Rakić, Nina Kostić i Danka Drljača osvojila treće mesto, kao i Nina Kostić i Danka Drljača u borbama za ženske nade.

Dobro su se borili, ali su bez plasmana ostali Nemanja Računica i Stefan Patalov.

Kup šampiona u Banji KoviljačiKK Mladost

U Banji Koviljači na Kupu šampiona nastupilo je oko 300 takmičara iz Srbije i Bosne i Hercegovine, a ekipa kadetkinja KK Mladost u borbama u sastavu Nina Kostić, Milica Vuković i Danka Drljača osvojila je prvo mesto. Drugo mesto je osvojio kadet Stefan Patalov i Nina Kostić, dok je Danka Drljača osvojila treće mesto.

PANČEVCI SE VRATILI SA DVE MEDALJE IZ BIH Karatisti KK Mladost na 23. Kupu Lukavca osvojili zlato i bronzu!

ODRŽANO BALKANSKO PRVENSTVO ZA DECU: Karatisti KK „Mladost“ uspešni na prestižnom takmičenju