UBEDLJIVI PORAZ UPRKOS UJEDNAČENOJ IGRI Fudbaleri Železničara izgubili od FK Inđija 0:3

18:53

07.02.2024

Železničar printscreen/ig: ftbl.serbia

U poslednjoj utakmici pred početak prolećnog dela sezone, fudbaleri Železničara poraženi su od prvoligaša Inđije. Uprkos izjednačenoj igri, gosti su iskoristili svežinu i došli do dva gola preko Subotića i Grbovića.

Trener Nenad Mijailović u nastavku utakmice pružio je priliku svim igračima, a dobru priliku za Železničar popustio je novajlija Kahvić. U izglednoj prilici šutirao je preko gola, da bi u 65. minutu Jovanović iz slobodnog udarca pogodio prečku.

Ipak, gosti su uspeli do kraja meča da dođu i do trećeg gola. U svakom slučaju bio je ovo poraz koji opominje pred duel sa Novim Pazarom, ali i da se vidi gde ekipa greški, kako se slične situacije ne bi ponavljale I u prvenstvu.