DŽUDISTI TAMIŠA USPEŠNI NA TURNIRIMA

Ovog vikenda učestvuju na dva jaka međunarodna turnira u Sloveniji i BiH, a prvog dana Pančevci su ovojili 5 medalja

12:31

21.04.2024

Privatna arhiva

Džudisti Tamiša ovog vikenda učestvuju na dva veoma jaka međunarodna turnira u Sloveniji i Bosni i Hercegovini. Već prvog dana takmičenja odlični mladi pančevački džudisti osvojili su 5 medalja.

Na 38. otvorenom prvenstvu u Bežigradu za džudiste do 12, 14 i 16 godina zlatnu medalju osvojio je Vuk Stanković, dok su bronzana odličja pripala Katarini Kešin i Davidu Mamojki. Ekipu ovde predvodi trener Tanja Lalić Bevc.

U Sarajevu na Evropskom KUP-u za ponire do 15 godina džudisti Tamiša Divna Milanović i Kristijan Lehni osvojili su dve bronzane medalje i to pod budnim okom trenera Vuka Košića.

Danas je drugi takmičarski dan i treba očekivati još dobrih vesti od pančevačkih džudista koji na najbolji mogući način reprezentuju naš grad.