SUPERLIGA SRBIJE: Vojvodina savladala Železničar 2:0

14.09.2024

printscreen/RTV

Fudbaleri Vojvodine igraju sa ekipom Železničara na stadionu „Karađorđe“.

Kraj utakmice.

90. minut: Igra se tri minuta nadoknade vremena.

88. minut: Još jedna prilika za Železničar. Milikić je sa tri metra bio u prilici da matira Rosića, ali je šutirao preko gola.

87. minut: Dve maestralne odbrane Rosića, prvo je Jovanović posle solo prodora šutirao Jovanović, odbranio je Rosić, a onda je Grgić pokušao da iskoristi to što je golman Vojvodine bio na zemlji, ali Rosić je opet bio siguran.

81. minut: Šansa za Vošu. U izvanrednoj šansi je bio novajlija Depu, ali je uspeo da promaši čist zicer sa pet metara ispred golamana Želazničara Popovića.

72. minut: Izmena u Vojvodini, izašao je Bamidele, a ušao Depu.

70. minut: Dvostruka izmena u Železničaru, izašli su Eze i Jusuf, a ušli su Lokosa i Balaž.

64. minut: Izmena u Vojvodini, izašao je Veličković, a ušao Mladenović.

63. minut: Još jedna izmena u Železničaru, izašao je Jevremović, a ušao je Jovanović.

54. minut: Dvostruka izmena u Železničaru, izašli su Pirgić i Knežević, a ušli Grgić i Sanogo.

51. minut: Ponovo šansa za Vošu. Na centaršut Serija Bamidele je šutirao glavom, ali je lopta prošla tik kraj gola Popovića.

49. minut: Šansa za Vojvodinu, Bamidele je šutirao, ali je odlično intervenisao defanzivac Železničara Stojanović isperd golmana Popovića.

46. minut: Pre početka drugog dela Sičenje je uašo na teren umesto Koraća u Vojvodini.

Počelo je drugo poluvreme.

43. minut: Bamidele je odlično pronašao Serija, a ovaj je uspeo da smesti loptu u mrežu Železničara za vođstvo Vojvodine od 2:0.

39. minut: Radulović je zbog povrede morao da napusti teren, a ušao je Kokanović.

26. minut: Ponovo je pokušao Eze, ali je Rosić opet bio na mestu.

25. minut: Mitrović je šutirao slobodan udarac sa 25 metara od gola Vojvodine, ali je Rosić bio na mestu i usledio je korner za goste.

22. minut: Dobra prilika za Vojvodinu, ali lopta nije stigla do Bamidelea, odlično je odreagovala odbrana Železničara.

15. minut: Šansa za Železničar. Šutirao je Eze, ali je pogodio prečku.

9. minut: Penal je šutirao Njegoš Petrović ali mu je udarac odbranio golman Železničara Popović. No, lopta se ubrzo odbila ponovo do Popovića, koji je ovoga puta uspeo da je smesti u mrežu i Vojvodina je povela sa 1:0.

7. minut: Sudija svira penal za Vojvodinu, ali je ipak usledila konsultacija sa VAR sobom. No odluka je ostala da pokaže na belu tačku.