AZURI PREJAKI ZA ORLOVE Srbija pretrpela prvi poraz na Evropskom prvenstvu! Domaćin oduvao srpske odbojkaše!

23:19

01.09.2023

printscreen/ig: ossrb

Odbojkaši Srbije poraženi su od domaćina Italije u 3. kolu grupe A Evropskog prvenstva rezultatom 3:0, po setovima 25:15, 25:19, 25: 21

Srbija je tako doživela prvi poraz na šampionatu od domaćina turnira i zvaničnog prvaka Evrope, dok jeItalija ostala maksimalna sa skorom 3:0.

Srbija ima skor 2:1 i ostale su joj još dve utakmice u grupi protiv Estonije i Nemačke.

Po četiri prvoplasirane iz svake grupe plasiraće se u osminu finala.

U prva dva seta gledali smo igru mačke i miša, Azuri su bili dominantni i lako poveli sa 2:0

Srbija se probudila u trećem setu, vodila, pružila žestok otpor favorizovanom rivalu, ali je na kraju ipak poklekla.

(Pančevac/Kurir)

SRBIJA JE U FINALU! ODBOJKAŠICE PROŠLE NAJTEŽI TEST! Srpkinje savladale uporne Holađanke za 8. finale Evropskog prvenstva!

ODBOJKAŠI NASTAVLJAJU SA POBEDAMA U drugoj utakmici savladali Belgiju! Sutra derbi sa Italijom!