ČETVRTI VEZANI TRIJUMF DOLOVAČKIH RUKOMETAŠICA Pobedile Lehel iz Mužlje i Spartak iz Debeljače u Ligi Vojvodine!

09:32

16.10.2023

ŽRK Dolovo

Mlade dolovačke rukometašice uzrasta do 14 godina zabeležile su i četvrti vezani trijumf u takmičenju Lige mlađih kategorija Vojvodine.

One su u Debeljači pobedile ekipu ŽRK „Lehel“ iz Mužlje (predgrađe Zrenjanina) rezultatom 24:21 i domaću ekipu ŽRK „Spartak“ iz Debeljače rezultatom 21:14.

U prvoj utakmici viđena je ravnopravna borba u prvom poluvremenu, dok se sredinom drugog poluvremena ekipa ŽRK „Dolova“ odvaja na 3-4 gola razlike i tim rezultatom i završava utakmicu.

U drugoj utakmici šansu su dobile mladje igračice koje su opravdale poverenje trenera i lepršavom igrom od početka stekle prednost u odnosu na domaćina.

Ovog vikenda dobrom igrom istakle su se Tamara Brkić (igračica utakmice u oba susreta) i Arijana Lepedat, ali i sve ostale igračice. Ovim pobedama i prvim mestom u grupi, mlada ekipa ŽRK „Dolovo“ jasno ističe kandidaturu za učešće u Super ligi LMK na proleće.

DINAMO PORAŽEN OD VOLENDAMA: Rukometaši izgubili na domaćem terenu, revanš meč za nedelju dana u Holandiji

PRED RUKOMETAŠIMA DINAMA TEŽAK ZADATAK: Pančevci večeras dočekuju „Volendam“ iz Holandije