SREBRO IZ ATINE DOLAZI U PANČEVO

Plivačica Anja Crevar na Aklopolis plivačkom kupu osvojila drugo mesto u disciplini 400 metara mešovito

21:06

29.04.2024

PSS

U Atini je održan „Aklopolis plivački kup 2024“ na kojem je učestvovala i Anja Crevar. Ona je plivala u disciplinama 200 metara delfin i 200 i 400 metara mešovito.

Do medalje je došla plivajući disciplinu po kojoj je i najpoznatija, 400 metara mešovito. Bila je druga i okitila se srebrnom medaljom otplivavši vreme 4:45,28.

Na 200 metara mešovito stigla je peta na cilj sa vremenom 2:18,40 , dok je u trci 200 metara delfin osvojila četvrto mesto plivajući 2:13,24.

Anji Crevar predstoje pripreme u inostranstvu tokom maja meseca, a zatim sledi odlauzak na Evropsko prvenstvo u vodenim sportovima koje se ove godine održava u Beogradu od 10. do 23. juna.