PANČEVAC ALEKSA ĐUROVIĆ DONEO SREBRO IZ NOVOG SADA Džudista Dinama došao do odličja na 15. Memorijalu Svetozar – Draža Mihailović!

DžK Dinamo

U Sportskoj hali Spens u Novom Sadu, u organizaciji DžK Slavija, održan je 15. Memorijal
“Svetozar – Draža Mihailović”. Učestvovalo je 28 seniora iz 17 klubova iz BiH, crne Gore i
domaćina Srbije.

DžK Dinamo predstavljala su dva takmičara, Aleksa Đurović (kadet) u kategoriji do 73 kg, koji je osvojio srebrnu medalju i Kosta Ilijin u kategoriji preko 100 kg, koji je zauzeo petu poziciju.

(Pančevac)

DŽUDO KLUB DINAMO OSTVARIO ZAPAŽEN USPEH NA „TROFEJU PANČEVA“ Mladi takmičari osvojili dve bronzane medalje i tri peta mesta

DŽUDO KLUB TAMIŠ ORGANIZOVAO JOŠ JEDAN VELIKI TURNIR Ugostili 650 džudista iz Srbije i inostranstva! Nakon borbi bilo je vremena i za druženje! FOTO