PANČEVAC SLAVKO STANIŠIĆ NAJBOLJI U LETONIJI

Džudista Dinama osvojio je zlatnu medalju na evropskom Masters KUP-u za veterane u kategoriji do 100 kg u Rigi

08:16

25.02.2024

Privatna arhiva

Na prvom ovogodišnjem Evropskom Masters KUP-u za veterane u Rigi, u Letoniji, džudista Dinama Slavko Stanišić u kategoriji do 100 kilograma osvojio je zlatnu medalju pobedivši u finalnom meču Artura Abramoviča iz Ukrajine.

On se kao i uvek naporno pripremao za ovaj turnir i trud se isplatio, jer je stigao do pobedničkog postolja i u Rigi se na kraju čula himna Srbije.

Zlatna medalja Slavka StanišićaPrivatna arhiva

Slavko se u konkurenciji oko stotinu takmičara i ovog puta borio i sa mlađim džudistima, ali to mu nije smetalo da bude najbolji.

(Pančevac/G.J.)

DŽUDISTA DINAMA PUTUJE U ABU DABI NA SVETSKO PRVENSTVO Slavko Stanišić spreman da odbrani titulu svetskog šampiona

PANČEVAC SLAVKO STANIŠIĆ ODBRANIO TITULU EVROPSKOG PRVAKA U SLOVENIJI Veteran Džudo kluba Dinamo osvojio zlatnu medalju!