USPELA PROVERA FUDBALERA ŽELEZNIČARA

09:54

29.06.2024

Milan Šupica

U prvoj prijateljskoj utakmici fudbaleri Železničara pobedili su u Staroj Pazovi Černomorec iz Rusije sa 3:1 (2:1) .

Poveli su gosti već u 2. minutu kada je posle lepe kombinacije na desnoj strani lopta ubačena u šesnaesterac do slobodnog Stoblova koji pogađa mrežu nemoćnog golmana Novića. U 9. minutu zapretio je agilni Grgić šutem sa 20-tak metara, ali golman Rebrov uspeva loptu da pošalje u korner.

U 14. minutu Pančevci su izjednačili preko kapitena Romanića koji se iskoristio jedan odbitak u petercu . Do potpunog preokreta Železničar dolazi u 30. minutu kada je mrežu ruskog drugoligaša zatresao Ćurić. Konačan rezultat postavio je Lokosa u 56.. minutu.

Šef stručnog štaba pančevačke ekipe Marko Savić koji je dao šansu svim igračima može biti zadovoljan rezultatom , ali do početka prvenstva svakako ima još dosta toga da se uradi kako bi ekipa start u Super ligi dočekala što spremnija.