PANČEVAČKA LIGA Glogonj – Potporanj 4:0 (2:0)

Pixabay

U trećem meču pred svojim navijačima fudbaleri trenera Dejana Babića stigli su do bodova. Meč je rešio Jovan Vukajlović.

Radnički (K) – Banatul 2:0 (0:0)

Rezultati :

Spartak – – Budućnost 1:0, Sloga (BNS) – Tempo 2:1, Glogonj – Potporanj 4:0, Dolina – Ševac 0:1, Hajdučica – Vulturul 0:3, Crvena zvezda – Unirea 1:1, Sloga (P) – Karaš 3:3, Radnički (K) – Banatul 2:0.

KOVIN: Igralište Radničkog, gledalaca 150, sudija: D. Jaćimovski (Kačarevo), strelac: Vukajlović u 73. i 83. minutu.

RADNIČKI: Polić 7, Milutinov 7 (Kitić 7), Mićić 7, Čolić 7 (Šalipur), Biculjević 7,5, Ćirić 7,5, Vukajlović 8 (V. Lukić 7), Mitkovski 7 (Sekulić 7), Celin 7, Babić 7,5, Potkonjak 6,5 (Mačkić 6,5).

BANATUL: Todorović 7,5, Stojkov 6 (E. Vinka 6,5), Laka 6,5, George 6, N. Vinka 6, Lukić 7, Borković 6,5, Radić 7, Kornja (Getejanc 6,5), Oslanski 6,5 (Rakić 6,5), Stojimirov 6,5.

Crvena zvezda (P) – Unirea 1:1 (1:1)

PAVLIŠ: Igralište Crvene zvezde, gledalaca 100, sudija. O. Ožegović (Omoljica), strelci: Trnjanac u 35. za Crvenu zvezdu, Bjegović u 30. minutu (iz penala) za Unireu.

CRVENA ZVEZDA: Kikoš 7, Pucar 6,5, Samardžija 7, Folćan 7, Jovanović 7, Bobić 6,5 (Erdeji 6,5), Radak 6,5, Trnjanac 7,5, Vukmanović 7, Žula 6,5, Kračunjel 7.

UNIREA: Antonić 7,5, Kondan 6,5, Štrbac 6,5 (Lazić 6,5), Kaličanin 6,5, Stameskis 6,5, Đurić 7, Janković 7, Nešić 7, Bjegović 7,5, Popović 6,5, Stojanović 7.

Gosti iz Uzdina poveli su iz penala golom Bjegovića. Pet minuta kasnije Trnjanac je savladao Antoniće i izjednačio.

Glogonj – Potporanj 4:0 (2:0)

GLOGONJ: Igralište Glogonja, gledalaca 80, sudija: T. Stojičić (Pančevo), strelci: Toma u 26. Vuletić u 45. Kostadinović u 63. i Ivić u 74. minutu.

GLOGONJ: Nikolovski 7, Vuletić 7,5 (Arsić 7), Kovač 7, Dodić 7, Toma 7,5 (Petrović 7), Kostadinović 7,5 (Karunc 7), Ivić 7, Vasić 7 (Miljković 7), Živaljević 7, Amerijan 7, Alavanja 7 (Bojković 7).

POTPORANJ: Bogoš 6,5 Bugarčić 6, Mršić 6, Đorđević 6 (Stojković 6), Kovačević 6,5, Balan 6, Čejić 6, Ćulibrk 6 (Janković 6), Tošić 6, Stankov 6,5, Petrović 6 (Manojlović).

Fudbaleri Glogonja nastavili su seriju pobeda.

Spartak – Budućnost (BB) 1:0 (1:0)

UZDIN: Stadion u Uzdinu, gledalaca 100, sudija: B. Mijailović (Vršac), strelac: Živković u 42. minutu. Crveni karton: Vukšić (Spartak), Tagasović (Budućnost).

SPARTAK: Zagorac 7, Vukšić 6,5, Zalokar 6,5 (Đurđev), Batroš 6,5 (Pniš 6,5), Jarmaz 6,5 (Koložvari), Đukić 7, Živković 7,5, Stanisavljević 7, Korenj 7, Nitraj 6,5 (Mohači 6,5), Javor 7.

BUDUĆNOST: Tagasović, Marković 6,5, Stanišić 6, N. Stanojković 6,5 (Vranić 6,5), M. Stanojković 6,5, Živanović 7, Jovanović 6,5, Stefanović 6,5, Ivanišević 7, Radivojev 7, Ramović 6 (Uskoković 6,5).

Gosti su imali lepu priliku da povedu iz penala, ali Marko Stanojević nije bio precizan. U 42. minutu domaćin je poveo golom Uroša Živkovića.

Pripremio: B. St.

EVROPSKA NEDELJA SPORTA: Ovako je izgledalo na dan atletike u OŠ “Miroslav Mika Antić”