BEZ SRPKINJA NA JU ES OPENU Danilović i Stojanović poražene u kvalifikacijama

11:43

20.08.2024

Printscreen

Srpske teniserke Olga Danilović i Nina Stojanović nisu uspele da se plasiraju u drugo kolo kvalifikacija za poslednji grend slem turnir sezone, Ju-Es open.

Danilovićeva je jutros u prvom kolu kvalifikacija poražena od Kineskinje Ksinju Gao 4:6, 6:4, 6:4. Meč je trajao dva sata i 34 minuta.

Srpska teniserka je prvi set osvojila s rezultatom 6:4, dok je Gao drugi set dobila takođe sa 6:4.

Danilovićeva je povela 4:0 u trećem setu, a onda je kineska teniserka napravila čudo i osvojila šest gemova zaredom i na kraju je stigla do 6:4 i plasmana u naredno kolo kvalifikacija.

Gao će u drugom kolu kvalifikacija za Ju-Es open igrati protiv Ukrajinke Julije Starodubceve.

Nina Stojanović je jutros u prvom kolu kvalifikacija poražena od Slovakinje Rebeke Sramkove 6:3, 6:4. Meč je trajao 74 minuta. Slovakinja će u drugom kolu kvalifikacija igrati protiv Amerikanke Usue Arkonade.

Ju-Es open počinje 26. avgusta.

(Pančevac/Novosti)

ALKARAZ I ZVEREV NISU ISKORISTILI ŠANSU Novak Đoković na drugom mestu dočekuje Ju es open