USPEH PANČEVAČKIH KARATISTA U SOPOTU Karate klub Mladost bogatiji za 2 ekipne i 7 pojedinačnih medalja!

09:08

17.04.2023

KK Mladost

Prošlog vikenda u Sopotu je održan 17. Karate turnir „Memorijal Đura Prokić“, na kojem je nastupilo oko 370 takmičara iz 36 klubova.

U dobroj organizaciji karate kluba „Diplomatik“ iz Sopota i Beogradskog karate saveza, nastupilo je 11 takmičara iz karate kluba „Mladost“ Pančevo i postigli su odlične rezultate.

Prvo mesto je osvojio ženski tim nada u borbama u sastavu Danka Drljača, Nina Kostić, Milica Vuković i Una Crevar.

Srebrnu medalju osvojio je Stefan Patalov u borbama.

Dok je do bronzanog odličja došao tim muških nada u borbama u sastavu: Stefan Patalov, Filip Vujinović, Nemanja Računica i Marijan Vuković.

Treća mesta u pojedinačnim kategorijama su osvojili: Luka Crevar (kate), Pavle Stevanović, Marijan Vuković, Danka Drljača, Milica Vuković i Una Crevar u borbama.

ŽELEZNIČAR REMIJEM ZAVRŠIO REGULARAN TOK PRVENSTVA: Pančevci sa druge pozicije startuju u plej ofu!