PANČEVAČKA PLIVAČICA USPEŠNA U BERLINU Anja Crevar osvojila 6. i 8. mesto u finalnim trkama na Svetskom kupu!

15:51

11.10.2023

printscreen/FB/Plivački klub Dinamo Pančevo

Anja Crevar, najbolja srpska plivačica, učestvovala je na prvom mitingu Svetskog kupa u Berlinu.

Najbolji plasman ostvarila je u trci na 200 mešovito. Pančevka je stigla do šestog mesta sa vremenom 2:15,76. Slavila je Australijanka Mekion sa 2:10,76.

Crevarova je bila i u odlučujućoj trci na 200 delfin u kojem je završila na osmoj poziciji sa 2:13,94. U istoj trci Lana Pudar iz Bosne i Hercegovine bila je treća sa 2:08,90. Slavila je Kineskinja Žang sa 2:07,11.

Lana Pudar je bila u finalu i na upola kraćoj deonici istim stilom gde je osvojila četvrto mesto sa 58,28. I u ovoj trci je pobedila Žang sa 56,74.

(Pančevac/RTV Pančevo)

PANČEVKA ANJA CREVAR NA SVETSKOM KUPU U PLIVANJU: Dva finala u Berlinu, oči uprte ka Budimpešti!

ANJA CREVAR OSVOJILA DVE SREBRNE MEDALJE NA EVROPSKOM PRVENSTVU! Pančevka postavila novi nacionalni rekord za devojke u apsolutnoj konkurenciji