FOX TRAIL: 8 medalja za AK „Tamiš“

Zlatne medalje osvojili su Nevena Nikolić i Ignjat Papić, srebrne Veljko Hrnjez i Milica Radano i bronzane Ljubomir Tomić, Sara Gagić, Ognjen Jovanović i David Zeljković.

13:16

12.05.2024

AK Tamiš

U organizaciji AK Panonija Pančevo i Opštine Alibunar na lokaciji Devojački bunar u subotu 11 maja,održana je peta po redu trka u prirodi „Fox Trail“.

Trčalo se na deonicama od 100m-600m, prema uzrasnim katogorijama,od predškolaca do starijih pionira(U16).

Zlatne medalje osvojili su: Nevena Nikolić i Ignjat Papić, srebrne medalje su osvojili – Veljko Hrnjez i Milica Radanov, dok su bronzane medalje osvojili – Ljubomir Tomić, Sara Gagić, Ognjen Jovanović i David Zeljković.

Veliku pomoć u organizaciji trase trke i logističke podrške pružilo je JP Vojvodina šume,šumsko gazdinstvo Banat.

Učešće je uzelo više stotina atletičara , a atletski klub Tamiš je predvođen trenerom Aleksijom Kocić, učestvovao sa četrdeset takmičara ostvarivši zapažen uspeh osvajanjem osam medalja.