ZVEZDA JAČA OD ZADRA I HULIGANA: Crveno-beli prošli kroz GOLGOTU, pa utišali bučne domaćine!

19:51

12.11.2023

KK Zadar/Zvonko Kucelin

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Zadar u utakmici 7. kola Aba lige rezultatom 74:81.

Utakmica je pala u drugi plan nakon skandaloznih dešavanja dan oči meča kada je pretučena delegacija Zvezde.

Domaći navijači nastavili su sa provokacijama pred meč i na samoj utakmici, ali to nije poremetilo crveno-bele.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena gde se igralo u talasima crveno-beli su u nastavku dodali gas i u trećoj četvrtini rešoili pitanje pobednika.

Kod Zvezde se istakao Rokas Gedraitis koji je postigao 19 poena i bio najefikasniji na meču.

Jago dos Santos je imao 12. Luka Božić je imao 18 u ekipi Zadra, uz pet skokova. Po 12 su dodali Drežnjak i Lakić.

Zvezda je tako upisala i šestu pobedu iz sedam mečeva, doka je Zadar na skoru 3-4.

(Pančevac/Kurir)

ČOVIĆ: OČIGLEDNO SU TIPOVANI Objavljеnе fotografijе srpskih novinara koji su prеtučеni u Zadru FOTO