Srbija pobeđuje: Kakav doček za pešake u Sremskim Karlovcima

14:40

25.06.2026

Podeli vest:

Printscreen/IN

Novosađani koji su jutros krenuli pešice na skup u Beograd, zakazan za subotu 27. jun, stigli su u Sremske Karlovce, gde su ih dočekali meštani i simpatizeri Srpske napredne stranke.
Nakon više od tri sata pešačenja iz Srpske Atine, nekoliko stotina simpatizera, aktivista SNS i građana stiglo je u Sremske Karlovce, gde se ponosno vijori srpska trobojka i zastava „Srbija pobeđuje“.

Njih su dočekali meštani i aktivisti SNS, uz osveženje, hranu i voće, a što je najvažnije pružili su im podršku da nastave dalje.

Kako je izgledao doček pogledajte u snimku u nastavku teksta…

(NSuživo)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre postavljanja komentara, molimo pročitajte i složite se sa uslovima korišćenja


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.