PORAZ RUKOMETAŠA U LESKOVCU: Dinamo sada zaostaje 4 boda za vodećom Vojvodinom iz Novog Sada

08:11

09.02.2023

RK Dinamo

U 15.kolu ARKUS lige rukometaši Dinama izgubili su u Leskovcu od Dubočice sa 27 – 25 (15-5).
Pančevačka ekipa koja pretenduje za najviši plasman razočarala je u Leskovcu, pogotovu igrom u prvom poluvremenu.
Domaća ekipa za 30 minuta stekla je ispostaviće se na kraju nedostižnu prednost od čak 10 golova. U nastavku meča Dinamo je pokušao da izbegne poraz. Topila se razlika i na 46 sekundi pre kraja Radović je iz sedmerca smanjio prednost Dubočice na samo jedan gol (26-25). Ipak da bodovi ostanu u Leskovcu pobrinuo se kapiten Dubočice Atanasković koji u sledećem napadu postavlja konačan rezultat 27-25.
Najefikasniji na meču bio je Marko Perović iz pančevačke ekipe sa 9 golova.
Nakon ovog poraza Dinamo zaostaje za vodećom Vojvodinom iz Novog Sada za 4 boda.