HLADAN TAMIŠ NE PRIJA ZDRAVLJU Pančevački košarkaši na svom terenu rutinski savladali ekipu Zdravlja iz Leskovca 82:69! FOTO

21:55

22.10.2023

Pančevac

U 4. kolu Košarkaške lige Srbije Tamiš je na svom terenu u jednoj rutinskoj utakmici savladao ekipu Zdravlja iz Leskovca sa 82:69,po četvrtinama 20:21/ 26:13/ 21:15/ 15:20.

Gosti su bili ravnopravan protivnik samo u prvih 5 minuta, a tad dominaciju na terenu preuzimaju domaći košarkaši, a posebno su se istakli Trejsi, Andrejs, Terzić, Mihailović i Grković.

Pančevac

Meč je odlučen u drugoj četvrtini kada su zahvaljujući dobroj odbrani i efikasnom napadu domaći košarkaši stekli prednost od 13 koševa.

Leskovčani su pokušali da se vrate u utakmicu ali do kraja meča trener domaćina Bojan Jovičić je znalački predvodio svoju ekipu do druge pobede u prvenstvu.

Pančevac

Najefikasniji na meču bio je Andrejs sa 19 koševa ,a istakao se i Trejsi dobrom organizacijom igre, ali i sa 15 koševa.

(Pančevac/G.J.)

KOŠARKAŠI TAMIŠA U NEDELJU U 18 SATI PRED SVOJIM NAVIJAČIMA Pančevci će dati sve od sebe da dođu do važnih bodova! FOTO

PANČEVAČKI KOŠARKAŠI SAVLADALI OKK BEOGRAD U GOSTIMA Tamiš posle slabog početka slavio sa 110:105 u produžetku! FOTO