UBEDLJIVA POBEDA KOŠARKAŠA TAMIŠA

U 13. kolu Košarkaške lige Srbije savladali su ekipu Novog Pazara sa 109:82, posle četvrtina 19:22/ 32:28/ 31:21/ 27:11.

21:28

13.12.2023

KKTamiš

Košarkaši „Tamiša“  u 13. kolu Košarkaške lige Srbije savladali su ekipu Novog Pazara sa 109:82, posle četvrtina 19:22/ 32:28/ 31:21/ 27:11.

„Tamiš“ nije dobro počeo ovaj meč i gosti su opasno zapretili u prvoj četvrtini, ali su izabranici Bojana Jovičića u drugoj četvrtini nadoknadili minimalnu prednost, dominirali terenom u drugom poluvremenu i Novi Pazar nije imao šanse da dođe do važnih poena.

U ekipi „Tamiša“  najefikasniji su bili Ednjurs sa 19 poena, Terzić i Čupković sa 16 poena.

Posle ovog kola i druge uzastopne pobede, Pančevci se vraćaju na sigurno 12. mesto sa rezultatom od 5 pobeda i 8 poraza.

VELIKI USPEH ŠKOLE FUDBALA ŽELEZNIČAR: Mališani osvojili zlatnu medalju na turniru „Zimski kup“