FUDBALERI ŽELEZNIČARA POBEDILI VITORUL PANDURI REZULTATOM 2-0 (1-0)

Železničar je delovao čvrsto u odbrani, a u napadu je iskoristio svoje šanse i sasvim zasluženo pobedio.

18:40

03.02.2024

Pančevac

U pretposlednjoj proveri pred početak prolećnog dela Super lige fudbaleri Železničara danas su na svom terenu odmerili snage protiv ekipe Vitorul Panduri iz Rumunije. Pobedili su Pančevci sa 2-0 (1-0).

Dvostruki strelac bio je Strahinja Jovanović koji se sve više nameće svom treneru. Sredinom prvog poluvremena na bol u leđima požalio se Romanić i u igru je umesto njega ušao Jovanović koji najpre posle jednog brzog kontranapada u 31, minutu dovodi svoj tim u vođstvo,a u 69. minutu sve je sam uradio i na kraju zaobišao i golmana i postavio konačan rezultat. Železničar je delovao čvrsto u odbrani, a u napadu je iskoristio svoje šanse i sasvim zasluženo pobedio.

Pančevac

Ono što brine je povreda kapitena Đorđevića koji nije ni nastupio na ovom meču i sad Romanića, ali svi u klubu očekuju da će se oni oporaviti do početka prvenstva. Trener Nenad Mijailović ukazao je na ovom meču svima šansu, a debitovao je u drugom poluvremenu i Ivan Ignatev koji je ove nedelje stigao iz Rusije.