23.08.2024

Pixabay

Gosti iz Padine zasluženo su slavili golom Bančova pet minuta pre odlaska na

Radnički (K) – Dolina 0:1 (0:1)

KOVIN: Igralište Radničkog, gledalaca 100, sudija; M. Janković (Banatski Brestovac), strelac: Bančov u 40. minutu. Crveni karton: Katanić (Dolina).

RADNIČKI: Potić, Milutinov 6, Mićić 6,5, Čolić 6,5, Sekulić 6 (Ćirić 6,5), Banculjević 7, Vukajlović 6, Mitkovski 6,5, Kitić 7, Potkonjak 6,5, Vujasinović 6 (Živković 6,5).

DOLINA: Katanić 8, Kotvaš 6,5, Stupar 7, Janković 7, J. M. Šimak 6,5 (Kočić), Cerović 7, Urban 7, J. Šimak 6,5, Jovnaš 6,5, Bančov 7,5, Trnovski 6,5 (Ilić).

Posle dobre akcije Vukajlović je pogodio prečku.

U drugom poluvremenu domaćini su imali šest idealnih prilika,ali golman Branislav Katanić bio je nesavladiv. U 58. minutu enal je izveo Vukajlović, ali Katanić je odranio.

Crvena zvezda (P) – Spartak 2:0 (0:0)

PAVLIŠ: Igralište Crvene zvezde, gledalaca 100, sudija: D. Milanović (Pančevo), strelci: Stanimirov u 67. Samardžija u 72. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Kikš 7, Kerkez 6,5, Pucar 6,5, Samardžija 7,5, Pomorišac 7, Jovanović 7 (Erdeji), Bobić 7, Radak 6,5 (Stanimirov 7), Trnjanac 7, Žula 6,5 (Mesaroš), Kračunjel 7,5 (Ćirić).

SPARTAK: Zagorac 7, Vukšić 6,5, Nikolić 6,5, Bartoš 7, Javor 7, Đukić 7 (Makai), Živković 6,5, Stanisavljević 7, Pniš 6 (Koložvari), Korenj 7, Nitraj 6 (Mohači 6).

U prvom poluvremenu puleni trenera Milorada Rajkovića bili su dominantniji, ali bez golova. Gosti iz Debeljače propustili su nekoliko prilika. Kazna za promašaje stigle je u nastavku kada su Pavlišani bili bolji i Stanimirov je savladao Zagorca za vođstvo. Pet minuta kasnije Samardžija je udvostručio prednost.

Rezultati:

Crvena zvezda – Spartak 2:0, Sloga (P) – Hajdučica 3:0, Radnički (K) – Dolina 0:1, Banatul – Glogonj 1:2, Karaš – Sloga (BNS) 0:0, Unirea – Budućnost 4:2, Vulturul – Tempo 2:0, Ševac – Potporanj 2:1.