PANČEVCI USPEŠNI U BEOGRADU Karatisti Mladosti osvojili 4 medalje na prestižnom turniru Nipon top ten

09:50

11.12.2023

Privatna arhiva

Karatisti Mladosti nastupili su na prestižnom turniru Nipon top ten u Beogradu proteklog vikenda i ostvarili su značajne rezultate.

U konkurenciji od 700 takmičara iz 62 kluba, takmičilo se 8 takmičara kluba u pojdinačnim i ekipnim kategorijama.

Srebrne medalje posle više pobeda u borbama su osvojili: kadet Aleksa Popov i tim muških nada u sastavu: Filip Vujinović, Stefan Patalov, Nemanja Računica, Marijan Vuković .

Bronzane medalje su osvojili Nina Kostić u kategoriji nada i ženske nade u borbama ekipno u sastavu: Milica Vuković, Nina Kostić, Danka Drljača i lena Ciganović.

Teneri Miloš Makitan i Tihomir su veoma zadovoljni napretkom u formi svojih takmičara i načinom na koji prezentuju svoj klub.